Fetish fantasy - 8 inch strapless strap-on

Rewelacyjne dildo wykonane z najwyższej jakości silikonu, które nie potrzebuje pasków, by się utrzymać. Wystarczy, że krótszy koniec, który tworzy swoisty uchwyt, włożysz do pochwy, a dłuższym penisem możesz do woli zaspokajać drugą połówkę! Doskonały gadżet dla par damsko-damskich oraz damsko-męskich, gdy marzy wam się odwrócenie ról. Bardzo wygodny i komfortowy. Pozwala na osiagnięcie podwójnej satysfakcji.

Kiedy fetysz wymaga najlepszych materiałów, wystarczy linia Fetish Fantasy Elite! Jest to kolekcja premium, która jest bezpieczna dla ciała, hipoalergiczna i stworzona do ekscytującej zabawy.

Elite Silicone szybko ogrzewa się do temperatury ciała, dając użytkownikom najbardziej realistyczną stymulację, jaką kiedykolwiek sobie wyobrażano. Jest wolny od ftalanów, wolny od lateksu, nieporowaty i najbezpieczniejszy spośród materiałów do zabawek erotycznych na rynku! 

Wszystkie dilda i wibratory od Fetish Fantasy Elite można gotować i myć w zmywarce, aby uzyskać najlepszą sterylizację. Można użyć również środka do czyszczenia zabawek oraz ciepłej wody.

Użyj płynnego balsamu dla jeszcze lepszych, mokrych doświadczeń. 

Wewnętrzne dildo ma długość 10 cm, a szerokość 3,5 cm. Natomiast zewnętrzne ma 23 cm długości i 3,5 cm szerokości.

W zestawie satynowa maska.

294,00 zł

30 Inne produkty w tej samej kategorii: