Dilda

Wibratorem można stymulować nie tylko łechtaczkę lub wnętrze pochwy. W tej części sex shopu figlarnyaniolek.pl znajdziesz wibratory do stymulacji analnej. Eksplorowanie tej sfery dotyczy każdej płci. Z tego powodu wibratory analne uważamy za jedne z najfajniejszych zabawek erotycznych. Umożliwiają pobudzanie prostaty, zapewniają uczucie przyjemn...

Wibratorem można stymulować nie tylko łechtaczkę lub wnętrze pochwy. W tej części sex shopu figlarnyaniolek.pl znajdziesz wibratory do stymulacji analnej. Eksplorowanie tej sfery dotyczy każdej płci. Z tego powodu wibratory analne uważamy za jedne z najfajniejszych zabawek erotycznych. Umożliwiają pobudzanie prostaty, zapewniają uczucie przyjemnego wypełnienia i dają dużo, dużo pozytywnej radości.

Na tym nie kończą się zalety wibratorów analnych. Ich stosowanie pomaga w przygotowaniu do zbliżenia analnego, dostarcza dodatkowych wrażeń w czasie wspólnych zabaw, ponadto świetnie uzupełnia klasyczną masturbację.

Wszystkie prezentowane wibratory analne nadają się do bezpiecznej stymulacji analnej, gdyż zostały zaprojektowane z myślą o pobudzaniu okolic anusa. Przypominamy, że bezpieczny wibrator analny powinien mieć szeroką nasadę. Taka budowa uniemożliwi przypadkowe „wchłonięcie” wibratora przez odbytnicę.

Seks analny wymaga sporej cierpliwości. Osobom początkującym doradzamy powolne wprowadzanie wibratora. Nie zapominając przy tym o odpowiednim nawilżeniu, bowiem odbyt, w przeciwieństwie do pochwy, nie wydziela śluzu ułatwiającego penetrację.

Więcej

Dilda Jest 83 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 83 elementów