Korki

Sztuka miłosna wiele ma imion, a pieszczoty wcale nie kończą się na tych najbardziej oczywistych częściach ludzkiego ciała. O wiele bardziej podniecające jest to, co wciąż jeszcze uchodzi za temat tabu. Zabawy analne przynieść mogą wiele satysfakcji tak samo kobiecie i mężczyźnie. By jednak w pełni móc je docenić, warto zawczasu zaopatrzyć się w...

Sztuka miłosna wiele ma imion, a pieszczoty wcale nie kończą się na tych najbardziej oczywistych częściach ludzkiego ciała. O wiele bardziej podniecające jest to, co wciąż jeszcze uchodzi za temat tabu. Zabawy analne przynieść mogą wiele satysfakcji tak samo kobiecie i mężczyźnie. By jednak w pełni móc je docenić, warto zawczasu zaopatrzyć się w analne zabawki. To właśnie one, starannie zaprojektowane, pozwalają na wyjątkowo głęboką penetrację najbardziej intymnych części ludzkiego ciała.

Zabawki analne z oferty naszego sklepu figlarnyaniolek.pl to przede wszystkim plugi analne, korki analne i zatyczki, które spełnią wymagania koneserów sztuki miłosnej. Zaawansowani mogą zamówić u nas również plugi zdalnie sterowane, z dodatkowo wibrującym jajeczkiem, które pozwoli odczuwać jeszcze większą przyjemność podczas pieszczot. Posiadamy też wibratory analne dla kobiet. Zarówno do pieszczot analnych i waginalnych fenomenalnie sprawdzą się sztuczne członki w różnych rozmiarach, jak również i specjalne stymulatory prostaty, które zapewniają masaż gruczołu prostaty. Niezależnie, którą z naszych zabawek wybierzesz, zawsze możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości. Nasze plugi, korki i zatyczki są wykonane ze specjalnego silikonu medycznego. Nie musisz więc obawiać się podrażnień, otarć albo reakcji alergicznych.

Więcej

Korki Jest 19 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 19 elementów