Kulki i korale

Jeśli szukasz urozmaicenia zabaw erotycznych to kulki analne są doskonałą propozycją. Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z seksem analnym to produkt ten jest idealny dla ciebie. Kuleczki analne pomogą w rozluźnieniu mięśni odbytu co umożliwi pełną penetrację. Jest to gadżet erotyczny służący pobudzeniu odbytu, strefy bardzo wrażliwej na pieszczoty...

Jeśli szukasz urozmaicenia zabaw erotycznych to kulki analne są doskonałą propozycją. Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z seksem analnym to produkt ten jest idealny dla ciebie. Kuleczki analne pomogą w rozluźnieniu mięśni odbytu co umożliwi pełną penetrację. Jest to gadżet erotyczny służący pobudzeniu odbytu, strefy bardzo wrażliwej na pieszczoty.

Produkty wykonane są z kilku połączonych ze sobą kuleczek, które zwiększają swoją średnicę potęgując uczucie rozkoszy. Wyjmowane z preferowaną szybkością dostarczą niezapomnianych wrażeń oraz wzmocnią orgazm. Nasze kulki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują higienę i bezpieczeństwo.

Kulki analne mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Męski punkt G, prostata, znajduje się w odbycie a pobudzenie tych rejonów zapewnia bardzo silne doznania. Stymulacja kulkami analnymi może przynieść korzyści zdrowotne sprzyjając profilaktyce prostaty, sprawiającej sporo problemów współczesnym mężczyznom.

Więcej

Kulki i korale Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów