BDSM

Osoby, które preferują gry erotyczne zawierające elementy wiązania, znajdą w Figlarym Aniołku doskonale wykonane i eleganckie akcesoria BDSM, które zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i... użytecznością. Jednak mogą one równie dobrze posłużyć zwiększeniu przyjemności płynącej z seksu osobom, które na co dzień nie wykorzystują technik BDSM. Uż...

Osoby, które preferują gry erotyczne zawierające elementy wiązania, znajdą w Figlarym Aniołku doskonale wykonane i eleganckie akcesoria BDSM, które zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i... użytecznością. Jednak mogą one równie dobrze posłużyć zwiększeniu przyjemności płynącej z seksu osobom, które na co dzień nie wykorzystują technik BDSM. Użycie ich zależy bowiem od fantazji danej osoby, nie od jej preferencji.

Wiązanie drugiej osoby tak, by była bezbronna i uległa, może powodować wyjątkowe podniecenie obu partnerów. Tak wyrafinowane gry potrzebują odpowiedniej oprawy. Dlatego proponujemy specjalne liny i pasy do krępowania. W kolorze czarnym lub czerwonym, wykonane z najwyższej jakości materiałów, przyjemne w dotyku i zapewniające dodatkowe doznania. Do niektórych akcesoriów tego typu dołączone są ulotki z propozycjami ich zastosowania. Są to jednak tylko sugestie, które mogą stać się zachętą do wprowadzenia nowości w sferę seksu.

Kolejnym gadżetem, który doskonale sprawdzi się w grach erotycznych typu bondage, jest specjalna taśma. Można nią bez obaw krępować ciało, gdyż skleja się tylko ze sobą. Dzięki temu nie ma mowy o bolesnym odrywaniu taśmy czy o pozostawianiu śladów na skórze. Taśmę taką można używać wielokrotnie.

Akcesoria BDSM dostępne w figlarnyaniolek.pl to produkty najwyższej jakości, wykonane z doskonałych materiałów, z największą dbałością o szczegóły. O poziomie naszej oferty świadczą współpracujący z nami producenci: Tantus Bijoux Indiscrets, BSisnice czy Sex&Mischief. Tworzą oni wyszukane, dostosowane do potrzeb klientów i po prostu miłe dla oka (i skóry) produkty, które zachęcają do eksperymentowania w sypialni i poza nią.

Zarówno liny, pasy, jak i taśmy oferowane są w niezwykle eleganckich opakowaniach, dzięki czemu produkty te doskonale nadają się na mały, pikantny prezent. Mając taką zabawkę, nie pozostawicie jej długo w szufladzie.

Więcej

BDSM