Filtry

Włączone filtry:
Rotacyjne

W Figlarnym Aniołku uwielbiamy gadżety takie, które rozpalają wyobraźnię. Wibrujące kulki otwierają nowe możliwości zabawy! Nawet jeśli jesteście kilka – kilkanaście metrów od siebie (na przykład w innych pokojach), możecie korzystać z ich dobrodziejstw. Do kulek dołączony jest pilot do zdalnego sterowania. Wprawia kulki w wibracje i obroty! Moż...

W Figlarnym Aniołku uwielbiamy gadżety takie, które rozpalają wyobraźnię. Wibrujące kulki otwierają nowe możliwości zabawy! Nawet jeśli jesteście kilka – kilkanaście metrów od siebie (na przykład w innych pokojach), możecie korzystać z ich dobrodziejstw. Do kulek dołączony jest pilot do zdalnego sterowania. Wprawia kulki w wibracje i obroty! Można samodzielnie kontrolować ich ruch lub pozwolić, by robiła to druga osoba.

Wibrujące kulki można używać najczęściej na dwa sposoby. W przypadku kulek Lelo Hula Jeśli włożysz do pochwy tylko jedną kulkę, wibracje będą obejmować Twoją łechtaczkę i wargi sromowe. Wypróbuj najpierw ten sposób! Jeśli natomiast włożysz obie kulki, będą na tyle dyskretne, że można będzie nimi sterować nawet poza domem, na przykład w samochodzie czy w restauracji. Albo na spacerze w lesie. Albo… gdziekolwiek Wam przyjdzie do głowy.

Więcej

Rotacyjne Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów