Mini

Mini wibratory oferowane przez sex shop figlarnyaniolek.pl to idealny wybór dla osób rozpoczynających przygodę z akcesoriami erotycznymi. Skierowane są do miłośniczek i miłośników eleganckiego wzornictwa, silnych doznań i wyjątkowej dyskrecji. Nadają się do masturbacji, sprawdzają się także podczas zabaw erotycznych w szerszym gronie stanowiąc m...

Mini wibratory oferowane przez sex shop figlarnyaniolek.pl to idealny wybór dla osób rozpoczynających przygodę z akcesoriami erotycznymi. Skierowane są do miłośniczek i miłośników eleganckiego wzornictwa, silnych doznań i wyjątkowej dyskrecji. Nadają się do masturbacji, sprawdzają się także podczas zabaw erotycznych w szerszym gronie stanowiąc miłe urozmaicenie igraszek. Mini wibratory polecamy szczególnie do stymulowania łechtaczki.

Mini wibratory są bardzo małe i niezwykle poręczne. Bez problemu skryją się w torebce. Niektóre modele – jak Lelo Mia – wyglądają niczym szminka, którą można nosić przy sobie na wypadek, gdy najdzie nas ochota na chwile dyskretnej przyjemności.

Obsługa mini wibratorów jest banalnie prosta. Najczęściej robi się to jednym tylko guzikiem. Dzięki tak łatwemu sterowaniu można się skupić wyłącznie na przyjemnych doznaniach.

Niektóre z prezentowanych modeli to wibratory wodoodporne. Warto je zabrać pod prysznic lub do wanny, by chwile relaksu wznieść na nowy poziom.

Więcej

Mini Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów