Wielofunkcyjne

Bez wątpienia wibrator to najbardziej znany kobiecy gadżet erotyczny. Na rynku dostępne są setki, a nawet tysiące modeli, które różnią się kolorem, budową, materiałem z którego są wykonane, a także przeznaczeniem. Te najbardziej podstawowe zostały zaprojektowane z myślą o stymulacji pochwy i jej okolic. Osobną grupą tych gadżetów są modele, któr...

Bez wątpienia wibrator to najbardziej znany kobiecy gadżet erotyczny. Na rynku dostępne są setki, a nawet tysiące modeli, które różnią się kolorem, budową, materiałem z którego są wykonane, a także przeznaczeniem. Te najbardziej podstawowe zostały zaprojektowane z myślą o stymulacji pochwy i jej okolic. Osobną grupą tych gadżetów są modele, które śmiało nazwać można wibratorami do zadań specjalnych. Mowa o wibratorach wielofunkcyjnych.

Jak sama nazwa mówi, modele te przenoszą seks na wyższy poziom. Mogą stymulować kobietę na różne sposoby, na przykład łączyć penetrację pochwy z pobudzaniem odbytu lub drażnieniem łechtaczki.

Standardem jest wielostopniowa lub płynna regulacja wibracji oraz kilka trybów wibracji. Sterowanie wibratorem może odbywać się zarówno za pomocą suwaka lub przycisku, jak też zdalnie - za pomocą pilota. To ostatnie z pewnością będzie pożądane przez pary, gdyż dla mężczyzny nie ma nic bardziej podniecającego niż widok jego kobiety wijącej się z rozkoszy, podczas gdy on robi jej robrze - nawet jeśli robi to na odległość.

Więcej

Wielofunkcyjne Jest 21 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 21 elementów