Lista produktów producenta: 7Heaven

Bielizna 7Heaven


7heaven to marka wyjątkowa, która nie podąża za trendami, lecz je kreuje. Marka była odpowiedzią na szybko zmieniający się polski rynek bezpruderyjnej, seksownej bielizny – powstała jako marka bielizny erotycznej, łączącej w sobie zmysłowość, wyrafinowanie, ale też i ponadczasowy styl i elegancję.


Kolekcje dobrze oddają tą ideę - modele są odważne, wyjątkowe, ale zawsze wytworne i z klasą. Odzwierciedlenie tych pozornych sprzeczności i ich synergię można odkryć w naszych kolekcjach, dzięki czemu kobieta może poczuć się odważnie, dominująco i pewnie.


Bielizna i dodatki tworzone są z najwyższej jakości materiałów pochodzenia głównie europejskiego,  przy  zachowaniu najwyższej dbałości o szczegóły. Cała kolekcja bielizny szyta jest w Polsce. 


Obecnie marka 7heaven dostępna jest na ponad 20 krajach na całym świecie, cały czas dynamicznie podbijając kolejne rynki.


Twórcy marki 7heaven doskonale wiedzą o tym, że każda kobieta lubi czuć się wyjątkowo. Większości modeli składa się z wieloelementowych zestawów, uzupełnianych pończochami lub gustownymi akcesoriami, tworząc wyjątkową, niepowtarzalną całość.  Wszystkie produkty  pakowane są w ekskluzywne pudełko ze zdjęciem oraz logo naszej marki.


7heaven – it's good to be bad


 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów