BEZPIECZNE ZAKUPY

1.     Zapewniamy poufność przekazywanych nam danych dzięki stosowaniu protokołu SSL (Secure Socket Layer v3).

Sklep figlarnyaniolek.pl posiada certyfikat SSL (Secure Socket Layer). Certyfikat SSL jest narzędziem zapewniającym ochronę witryny internetowej, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną pomiędzy sklepem, a Klientem. Certyfikat SSL jest rodzajem zabezpieczenia polegającym na kodowaniu (szyfrowaniu) danych przed  ich wysłaniem z przeglądarki Klienta i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na serwer sklepu figlarnyaniolek.pl. Informacja wysyłana z serwera sklepu do Klienta jest również kodowana, a po dotarciu do celu dekodowana. Kodowaniu podlegają także wiadomości newsletter.
Dla własnego bezpieczeństwa zalogowany Klient  powinien pamiętać, aby po zakończonej sesji wylogować się ze strony sklepu figlarnyaniolek.pl. Samo wyłączenie okna przeglądarki nie jest równoznaczne z zakończeniem dokonywanej operacji.
 

2.      Płatności kartami kredytowymi, przelewami bankowymi on-line oraz za pośrednictwem konta PayPal.

 
W wypadku, gdy Użytkownik podejmuje decyzję o dokonaniu płatności Przelewy24, jest przekierowany na stronę podmiotu autoryzującego transakcję, firmę PayPro działającą pod adresem http://www.przelewy24.pl.
Sklep figlarnyaniolek.pl, nie ma dostępu do danych kart kredytowych ani nie przechowuje danych z tychże kart kredytowych.
W przypadku wybrania metody płatności PayPal użytkownik jest przekierowany na stronę podmiotu autoryzującego transakcję.


3.     Bezpieczeństwo danych osobowych.

 
Sklep figlarnyaniolek.pl, podejmuje wszelkie uzasadnione działania mające na celu ochronę danych osobowych użytkowników sklepu. Oznacza to m.in. utworzenie odpowiednich zasad i procedur służących ograniczeniu do minimum ryzyka nieuprawnionego dostępu do danych użytkowników i ryzyka ich ujawnienia. Informacje przekazywane przez użytkowników sklepu są przetwarzane i przechowywane z zastosowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa zgodnych z wymogami stawianymi przez obowiązujące przepisy prawa.
Sklep figlarnyaniolek.pl, nie gwarantuje jednak całkowitego wykluczenia ryzyka nieuprawnionego wykorzystania danych osobowych przez osoby nieupoważnione działające w sposób sprzeczny z prawem. Wszelkie hasła do kont należy przechowywać w bezpiecznym miejscu i nie powinno się ich ujawniać osobom trzecim. Jeśli hasło zostanie wykorzystane w nieuprawniony sposób lub dojdzie do innego zagrożenia bezpieczeństwa, należy natychmiast powiadomić o takiej sytuacji Inspektora Danych Osobowych.